KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15054432

nr 1505 4432

Blandteknik

Ellen Pettersen, lösa blad i mapp, 1960-tal. Signerad. Längd: 52 cm, djup: 40 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 november 2022
kl 18:23:29

25/11 17:28:52 1      Vinnande bud